Menü

Aslan Park ViaPort Marina

Vahşi doğanın yırtıcı aktörleri ile buluşun
Viaport Aslan Park Tuzla
Aslan Park Bileti 2023 İndirimli 199 TL yerine 169,15 TL


Yaşayan gen merkezi olarak kurulan ve günümüzde birçok aslan, kaplan ve leoparlara ev sahipliği yapan Aslan Park’ı, özel indirimli 2023 fiyatıyla kaçırılmayacak fırsat ile gezin! Türkiye’nin Yaşayan Gen Merkezi; Aslan Park, fırsat kampanyası ile ziyaretçilerini adrenalin dolu bir maceraya davet ediyor.

Aslan Park, 10 farklı türde 30 yırtıcı kediye ev sahipliği yapmaktadır. Aslan, Kaplan, Leopar ve Jaguar gibi 4 büyük kedi türünün yanı sıra, Puma, Vaşak, Karakulak gibi doğada sayısı giderek azalan türler, Aslan Park’ta koruma altındadır. Öyle ki, dünyada sadece 130 tane kalmış Beyaz Aslandan 2 genç erkek, 2 genç dişi ve bir yavru erkek bir de yavru dişi beyaz aslan bulunmaktadır. Ex-situ Koruma Merkezi durumunda olan Aslan Park, nesli tükenme tehdidi altında olan yırtıcı kedilerin hayat bulduğu, nesillerinin devamlılığı için çoğalabileceği, doğal yaşam koşullarına benzer ölçülerde barınaklara sahip bir sıcak yuva niteliğindedir.

Anadolu’nun endemik türlerinden bir çift Anadolu Vaşağı ve bir çift Karakulak’a sahip olan Aslan Park Türkiye’nin ve çevre coğrafyasının ilk ve tek yırtıcı kedi parkıdır. Bünyesinde işinde uzman veteriner hekim, tekniker ve bakıcılar çalışan Aslan Park Hayvan Yönetimi Ekibi, canlıların sağlığı ve huzuru için 7/24 çalışma prensibine göre hareket etmektedir.

Yırtıcı kediler konusunda yaşayan bir laboratuvar rolü üstlenen Aslan Park, özellikle çocuklarda çevre koruma bilincinin gelişmesini amaç edinerek, doğalda azalan, endemik türler ve onları bilinmeyen yönlerine ışık tutmaktadır.

Yavru aslan ve kaplanlar ile fotoğraf çektirme, onları besleme ve sevme olanağı sunan Aslan Park, ziyaretçisine heyecan ve eğlence dolu unutulmaz bir deneyim vadetmektedir.

1 yılda 9 Nil Timsahı, 9 Bengal kaplanı ve 4 Afrika Aslanı üreterek nesli tükenme tehlikesi altında olan nadir türlerin popülasyonuna katkıda bulunan Aslan Park, ViaSea Akvaryum ve Timsah Park’ın yürüttüğü "Gurbette Koruma" çalışmalarına destek olabilirsiniz.

 

Gün Boyu Eğlence Hepsi Bir Arada
Ziyaretçiler dört farklı cazibe merkezinde oynayarak gün boyu eğlenebilirler.

Şimdi Alın,  İndirimli Kampanya fiyatlarından hemen yararlanın!

 

 • Tema Park: Dünyanın en heyecan verici roller coaster'larından biri olan olağanüstü Red Fire da dahil olmak üzere toplam 38 eğlence ünitesi bulunmaktadır.
 • Korsan Adası Tema Park, hem modern eğlence birimlerini hem de klasik Türk Luna Park kültürünü yaşatmaktadır.

 

 • Aslan Park;8.000 metrekare üzerine inşa edilmiştir ve Büyük Kedi Ailesi'nden 32 türe ev sahipliği yapmaktadır; Beyaz Aslan, Afrika Aslanı, Kaplan, Leopar, Bengal Jaguar, Kara Panter, Vaşak, Puma ve Karakulak.
 • Aslan Park, nesli tükenme tehdidi altındaki yırtıcı kediler için sıcak bir yuvadır ve süreklilikleri için güvenli bir şekilde üreyebilecekleri bir sığınak sunar.

 

 • ViaSea Aquarium dünyanın farklı iklim bölgelerinden binlerce deniz canlısının ve muhteşem sürüngenlerin yaşamına tanıklık etme şansı sunuyor.
 • Nil Timsahlarını, Tropikal Kuşları, Dev Kaplumbağaları, Vatozları elle ve Koi-Fish'i bir şişe ile besleyebileceğiniz ViaSea Akvaryum ve Timsah Park'ta eğitim, eğlence ve keşifle muhteşem bir gün geçirmenizi sağlıyor.

 

 • Marina Aqua Park hem yetişkinler hem de çocuklar için En Büyük, En Yüksek, En Yeni! su kaydıraklarını sunar.
 • Bu yaz Marina Aquapark'ta heyecanı hissedeceksiniz!
 • Dalga Havuzu her yaştan herkes için eğlence dolu.
 • 14'ten fazla su kaydırağı ile çocuklar için korunaklı alanda, ebeveynleri güneşin tadını çıkarırken, çocuklar su ile oynayarak keyifli vakit geçiriyor.

 

?

 • Aslan Park Giriş Bileti

Çalışma saatleri Aslan Park Tuzla için 10:00 - 18:00 arasındadır.

 • İndirimli Biletlerin son kullanım tarihi 31.12.2023’dir. 
 • Satın alınan biletler, satın alma saatinden 30 dakika sonra aktif olur.
 • Turnikelerden, Aktivite Rezervasyon Belgesindeki QR kodları okuttuğunuzda, sıra beklemeden tesise geçiş yapabilirsiniz.
 • Parkbileti.com sitesinden satın aldığınız indirimli biletlerde, Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer alan İade ve İptal Şartları geçerlidir.
 • İndirimli fiyatlar ve kampanyalar parkbileti.com online bilet alımlarında geçerlidir. Tesis gişesinde bireysel kapı giriş fiyatları uygulanmaktadır.
 • Giriş Bilet fiyatlarında yapılan indirimler ve kampanyalar birleştirilemez.
 • Kampanya Aslan Park için geçerlidir. 
 • Bu kampanya, başka indirim veya kampanyalar birleştirilemez. 
 • Via Entertainment kampanya hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Kampanya sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir. 
 • As the Residence Permit is not valid, you can buy your tickets on our website for guests who do not have a Turkish Citizen ID.
 • Yavru Aslan Etkinliği ek ücrete tabiidir. Yavru fotoğraf etkinliği 11:00-16:00 arasında gerçekleştirilmektedir. 
 • Çocuk bileti 3-12 yaş aralığını kapsamaktadır. 
 • 0-36 ay arası çocuklar ücretsizdir.  

Dünyanın ilk 5 fonksiyonlu marina ve yaşam merkezi olma özelliğini taşıyan ve tamamı deniz üstünde tasarlanmış Tuzla Viaport Marina bünyesinde yer alan Korsan Adası Tema Park, Viasea Akvaryum, Timsak Park, Aslan Park ve Marina Aquapark İstanbul Anadolu Yakası’nda, Tuzla’da İstanbul, Kocaeli, Bursa, Yalova ve Adapazarı’nın birleştiği noktada misafirlerine hizmet veriyor.

 • İçerisinde 28 farklı ünite bulunan Korsan Adası Tema Park, sahip olduğu pek çok ödülün yanı sıra Avrupa’nın en büyük 5. roller coaster’ından biri olan Red Fire’a ev sahipliği yapıyor. 7’de 70’e herkese hitap eden Korsan Adası Tema Park deneyimlenmemiş heyecanları yaşamak isteyenleri muhteşem “eğlence” dünyasına davet ediyor.
 • İstanbul’un en uzun sualtı tüneline sahip Viasea Akvaryum, 12 bin deniz canlısını meraklıları ile buluşturuyor. Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan Viasea Akvaryum bambaşka dünyaların kapılarını sonuna kadar aralarken, eğitim ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Sualtının büyüleyici dünyasında yolculuk yaparken, biberonla balık besleyebileceğiniz, elinizle vatoz sevebileceğiniz Viasea Akvaryum sualtı kâşiflerini bekliyor.
 • Dünyanın üçüncü Türkiye’nin ise tek yırtıcı kedi hayvanat bahçesi olma özelliğini taşıyan Aslan Park, 12 farklı türden 30’a yakın canlıya ev sahipliği yapıyor. Nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan hayvanalar için ex-sitü koruma programı uygulayan Aslan Park, dünyada sadece 30 tane kaldığı bilinen Beyaz Aslanların 5 tanesine de ev sahipliği yapıyor. Aslan Park’ta ayrıca Afrika Aslanı, Bengal Kaplanı, Sibirya Kaplanı, Puma, Leopar, Kara Panter, Vaşak, Kara Kulak gibi türler yer alıyor.
 • İstanbul’un en özel aquaparkı olarak inşa edilen Marina Aquapark suyla eğlenceyi bir araya getiren en özel projelerden biri. 17 farklı su kaydırağının yer aldığı parkta, Avrupa’nın en yüksek su kaydırağı olan Looping Rocket, adrenalin tutkunların vazgeçilmezi olarak öne çıkıyor. 3 farklı yüzme havuzunun yer aldığı Marina Aquapark’ta 7’den 70’e herkes doyasıya eğlenme şansını yakalıyor. Köpük partileri, dj performanlar ve işinde uzman animatörlerle eğlencenin sürekli en üst seviyede yaşandığı Marina Aquapark, deniz ile yan yana olan konumuyla tatil keyfinin İstanbul’da yaşanmasına olanak sağlıyor.

 

ULAŞIM: Nasıl Gelinir? 

 • Marmaray ile 5 dakika: 

Marmaray Halkalı – Gebze Hattında hangi istasyondan binerseniz binin, Marmaray Tuzla durağından inip, Tuzla İstasyonu önünden geçen minibüsler ile 5dk.’da Tuzla Viaport Marina'dasınız.

 • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan: 

S.GÖKÇEN NİZAMİYE durağından, E-9 No’lu otobüse binin. TRABLUS SOKAK durağında inin. Bulunduğunuz yerden TERSANE KÖPRÜSÜ durağına yürüyün. (7 dk.) TERSANE KÖPRÜSÜ durağından 130 No’lu otobüse binin. ŞEHİTLER CADDESİ durağında inin. (38 dk.) 

 • Özel Araç: 

D-100 Karayolunda Tuzla tabelalarını takip edin. Ardından Tuzla Piyade Okulu tabelasından şehir içerine doğru ilerleyin. Kavşaklarda göreceğiniz kahverengi Viasea Akvaryum tabelalarını takip ederek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

?

Cami Mah. Balıkçılar Sok. No: 20 Tuzla, İstanbul 34940 Türkiye

Özellikler

Aile için uygun
Eğlence Parkı Bileti
Akvaryum
Çarpışan Arabalar
Kampanyalı Fiyat
Atlı Karınca
Ailecek Akvaryum
Ailecek Oyun Alanı
Ailecek Tema Park
Gruplara Uygun
Çocuklara Uygun
Selfie Alanları
Ailecek Hayvanat Bahçesi
Roller Coaster
Tema Park
Su Parkı
Aslan Park
Timsah Park
Çiftlere Uygun
Engelli Dostu
Dönmedolap
Plaj
Son Günler
Hızlı Geçiş
Ücretsiz Wi-Fi
Roller Coaster
AVM
Yüzme Havuzu

Hijyen Tedbirleri

El Dezenfektanı
Dezenfekte edilmiş

ViaSea Akvaryum Timsah Park ViaPort Marina

En uzun cam tünelde Köpek Balıkları ile tanışın

249.00 TRY
211.65 TRY

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi

Akvaryum giriş biletleri 199 TL'den başlayan fiyatlarla

275.00 TRY
219.00 TRY

FYZoo Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı

Bir gün boyunca hayvanat bahçesini istediğiniz gibi gezebilirsiniz.

505.00 TRY
495.00 TRY

DreamFlight BOEING 737 Simülatör Uçuş Deneyimi

Havacılık meraklılarına iyi uçuşlar

1,400.00 TRY
999.00 TRY

Extreme İstanbul Macera Parkı

Macera 45TL'den başlıyor, geç kalma!

70.00 TRY
60.00 TRY

Nakkaştepe Zippline ve Macera Parkurları

Boğaz manzaralı macera

255.00 TRY
230.00 TRY