Menü

Madame Tussauds İstanbul Balmumu Müzesi

Haftanın her günü geçerli Giriş Bileti 129 TL

Dünyaca Ünlü Balmumu Heykel Müzesi Madame Tussauds İstanbul’da,

Haftanın her günü geçerli Giriş Bileti 140 TL yerine 129 TL’den başlayan fiyatlarla.


Tarihi ve kültürel isimlerin yanı sıra spor, sanat, siyaset dünyasından bir çok ünlü ismin yer aldığı Madame Tussauds İstanbul'da muhteşem bir yolculuğa hazır mısınız!

Cumhuriyet ve Osmanlı dönemlerinden bir çok tanınmış ismin yanı sıra dünyanın dört bir yanından yıldızlarla sanki gerçekten karşınızdaymışcasına vakit geçireceksiniz.

Sizler de Madame Tussauds İstanbul’da unutamayacağınız bir gün geçirmek için indirimli biletlerinizi hemen alın!

250 yıllık bir geçmişe sahip Madame Tussauds markası İstanbul’da!

Tarihi ve kültürel kahramanlar ve geçmişten bugüne sanat, spor ve siyaset dünyasının ünlü ismimlerinin yer aldığı Madame Tussauds İstanbul’da Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinde tarihi bir gezinti yapabilir, Türkiye’den birçok ismin yanı sıra çok sayıda uluslararası müzik, spor ve film yıldızıyla da tanışabilirsiniz.

Londra’daki tarihe tanıklık eden merkezi ve dünyanın pek çok metropolünde yer alan merkezlerinde ziyaretçilerle buluşan, dünyaca ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds, İstiklal Caddesi üzerindeki Grand Pera binasında yıldızlarla buluşma imkanı sağlıyor.

Madame Tussauds İstanbul’da farklı kültür ve medeniyetlerin tarih, sanat, bilim, politika, spor ve eğlence dünyasından onlarca yıldızın balmumu figürü ziyaretçileri karşılıyor.

Figürler arasında;

Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana Celaleddin-i Rumi, Sabiha Gökçen, Zeki Müren, Adile Naşit, Neşet Ertaş, Barış Manço, MFÖ, Zeki Müren, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Kerem Bürsin, Çağatay Ulusoy, Tolga Çevik, Murat Boz, Hidayet Türkoğlu, Arda Turan, Justin Bieber, Brad Pitt, Victoria Beckham, Madonna, Angelina Jolie, Johnny Depp, Tom Cruise, Beyonce, Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Leonardo Di Caprio, Muhammed Ali, Neymar Da Silva, Albert Einstein, Wolfgang Amadeus Mozart, Steve Jobs, E.T, Shrek, Spider-Man gibi Türk ve dünya yıldızları yer alıyor.

Her yıldızın karakterine uygun ve ünlü olduğu alanla ilişkili özel bir konseptler içerisinde sergilendiği Madame Tussauds İstanbul, ziyaretçilerine interaktif ve eşsiz bir eğlence fırsatı sunuyor. Ziyaretçiler bu ünlü isimlerin figürlerini yakından incelerken Messi’ye çalım atıp, Kıvanç Tatlıtuğ’la yan yana oturacakları, Michael Jackson’ın kostümünü giyip ünlülerle fotoğraf ve videolar çekecekleri bir eğlence fırsatı yakalıyor. Madame Tussauds İstanbul’da ziyaretçiler yıldızlara dokunmanın heyecanını yaşıyor.

?

 • Madame Tussauds İstanbul Müze Giriş Bileti

?

 

 • Madame Tussauds İstanbul Müzesi ziyaretlerinizi haftanın her günü 11:00-20:00 saatleri arasında güvenle gerçekleştirebilirsiniz.
 • Madame Tussauds İstanbul Müzesine son giriş saati: 20:00’dir.
 • İndirimli Biletlerin son kullanım tarihi 30 EYLÜL 2022’dir.
 • 0-2 yaş arası çocuk ziyaretçiler ücretsizdir. Kimlik ibrazı gereklidir.
 • Yetişkin bileti 18 - 64 yaş arasını, çocuk bileti 3 - 11 yaş arasını kapsamaktadır. 3-17 yaş arasındaki çocuk ziyaretçilerimiz merkezlere 18 yaşından büyük bir yetişkin ile giriş yapabilirler, öğrenci bileti ise 6 yaş üstünü kapsamaktadır. Öğrenci bileti öğrenci kimlik kartının gişede gösterilmesi durumunda geçerlidir.
 • Giriş yaparken e-posta adresinize gönderilen (PNR) QR Kodu’nu gişeye iletmeniz veya,
 • Müze Gişelerinden, Aktivite Rezervasyon Belgesindeki Bilet Bilgisi altında yer alan kodları gösterdiğinizde, Madame Tussauds İstanbul müze biletinizi talep edebilirsiniz.
 • Seans bulunmamaktadır, girişiniz sonrasında müzede istediğiniz kadar kalabilirsiniz.
 • Satın aldığınız biletler Madame Tussauds İstanbul müzesi gişelerinde giriş önceliği sağlamaz.
 • Parkbileti.com sitesinden satın aldığınız indirimli biletlerde, Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer alan İade ve İptal Şartları geçerlidir. Alınan biletlerde İade veya İptal yapılamaz.
 • Biletler yerel vatandaşlar için promosyonlu biletlerdir. Bu biletlerden yararlanmak için gerektiğinde kimlik ibraz edilmesi istenebilir. It is compulsory for visitors, who purchase ticket, to submit their Turkish Identity Number. Tickets will not be available unless Turkish Identity Number is submitted.

250 yıllık bir geçmişe sahip Madame Tussauds markası, tarihi ve kültürel kahramanlar ve geçmişten bugüne sanat, spor ve siyaset dünyasının ünlü isimleri ile Madame Tussauds İstanbul'da. Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinde tarihi bir gezinti yapabilir, Türkiye’den birçok ismin yanı sıra çok sayıda uluslararası müzik, spor ve film yıldızıyla da tanışabilirsiniz.

?

Hüseyinağa, Grand Pera AVM, İstiklal Cad. No: 56 D:58, 34440 Beyoğlu/İstanbul

Covid-19 Tedbirleri

Mesafe Kuralı
El Dezenfektanı
Dezenfekte edilmiş
Yüz Maskesi
Ateş Ölçümü

Özellikler

Aile için uygun
Kampanyalı Fiyat
Ailecek Gezi
Çiftlere Uygun
Engelli Dostu
Gruplara Uygun
Çocuklara Uygun
Selfie Alanları
Müze

Korsan Adası Tema Park ViaPort Marina

Türkiye’nin en büyük Roller Coaster’ı Red Fire sınırsız adrenalin için hazır!

189.00 TRY
160.65 TRY

Nakkaştepe Zippline ve Macera Parkurları

Boğaz manzaralı macera

75.00 TRY
70.00 TRY

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi

Akvaryum giriş biletleri 89 TL'den başlayan fiyatlarla

145.00 TRY
119.00 TRY

AtlıTur Gezinti ve Binicilik Eğitimi

Sahilde, ormanda at ile gezintiler

180.00 TRY
100.00 TRY

Forest Kemerburgaz Doğa ve Macera Parkı

Gün boyu ailecek ormanda eğlence ve macera

59.00 TRY
53.10 TRY

Kidzania İstanbul İndirimli Giriş

KidZania Çocuklar Ülkesi, eğitim ve eğlence bir arada

85.00 TRY