Menü

KidZania İstanbul İndirimli Giriş

Çocuklara 150 TL değerinde Pide Menü Hediye

KidZania İstanbul'a Gelin, Tüm Gün Sınırsız Eğlencenin Tadını Çıkarın!
Parkbileti.com'a Özel İndirimli KidZania Giriş Bileti
Çocuklara 150 TL değerinde Pide + Meyve Suyu Menü Hediye


KidZania Bilet, Ücretsiz Yemek Menüsü dahil İndirimli olarak Satın Alın!


Çocuklar Ülkesi, Eğitim ve Eğlence Bir Arada!
KidZania İstanbul, 0-14 yaş arası çocukların fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirirken meslekleri deneyimlediği, yaratıcılığını kullanabildiği, arkadaşlar edindiği, çokça öğrenirken doyasıya eğlendiği, dünyanın ilk çocuklar ülkesidir. KidZania'da çocuklar, birbirlerinin dünyasına adım atarak farklı iş alanlarını tanıma, deneyimleme ve sorumluluk alma fırsatını yakalıyor. Pilotlar uçak kullanıyor, gizli ajanlar sır perdelerini dinliyor, arkeologlar kazı yapıyor ve şefler birbirinden leziz yiyecekler hazırlıyor.

Kendine ait tarihi, hikayesi, yönetim şekli, bildirgesi, ekonomisi, dili, bayrağı, hakları ve hak savunucuları olan KidZania'da 21. yüzyılın ön plana çıkan meslekleriyle tanışan çocuklar, bir diğer yandan da çevre, bölüm, finansal okuryazarlık, ekip çalışması, sorumluluk bilinci, özgüven gibi önemli kavramları eğlenerek öğreniyor ve geleceğe hazırlanıyor.

(Edutainment*) Eğlenerek öğrenmenin merkezi KidZania İstanbul, 0-14 yaş arasındaki tüm çocuklara hizmet veriyor. Türkiye’nin en iyi markaları çocuklar tarafından yönetilen bu şehre gerçeklik katıyor. Bankası, hastanesi, süpermarketi, laboratuvarı, tiyatrosu, üniversitesi, itfaiyesi, deprem simülasyon merkezi, stadyumu, sokakları, fabrikaları ve meydanı ile 67 farklı aktivite alanına sahip gerçek bir şehir olan KidZania İstanbul’da çocuklar 120’den fazla mesleği deneyimleyebiliyor. *Education + Entertainment

KidZania'da çocuklar farklı konuları öğrenirken, dünyalarını keşfederken ve yeni arkadaşlar edinirken eğlenirler.

Her çocuğun yeni beceriler öğrenmesi ve geleceğini hayal etmesi için ihtiyaç duyacağı araçlara ve bilgilere erişim sağlayacağı, 0 ile 14 yaş arası çocuklar için harika programlar sunuyor.
 

?

 • Park alanı içerisindeki tüm aktivitelerin kullanımı
 • Çocuk Bileti + Pide Menü

?

 • Türk Lirası geçen yiyecek-içecek alanları
 • Ücretli hizmetler
 • Hediyelik eşya satış noktaları
 • Fotoğraf satış noktasındaki ürünler
 • Kasap Döner ve Bodrum Mantı aktiviteleri 

Açılış - Kapanış Saatleri:

Salı - Cuma: 10:00-16:00
Ctesi - Pazar: 10:00-20:00

Pazartesi günleri KAPALI

İndirimli Biletlerin son kullanım tarihi: 30.06.2024 

 • KidZania İstanbul’da ailecek keyifli vakit geçirmeniz için tüm aile üyelerine uygun yerler KidZania’da sizleri bekliyor. 
 • Çocuklar alanda keyifli vakit geçirirken aileler de kendilerine ayrılmış olan alanlarda dinlenebilir, kitap okuyabilir, ücretsiz WiFi bağlantısından yararlanabilirler.
 • KidZania İstanbul’da Havaalanı’ndan gerçekleştirilen girişlerde hem çocuk misafirlere hem de eşlik eden yetişkine RFID bileklik takılır, bu nedenle giriş sırasında çocuğa eşlik eden bir yetişkin olması gerekir.
 • Her bir RFID bileklik, kullanıcısına özel olarak sisteme tanımlanır. Başka misafire devredilemez ve güvenlik sebebiyle bilekten çıkarılamaz. Bileklikler ancak çıkış işlemleri yapılırken, velinin izni ile KidZania İstanbul çalışanları tarafından çıkartılır.
 • KidZania İstanbul engelli dostu yollar ve asansörler ile tüm aktivitelerden engelli vatandaşlarımızın eksiksiz yararlanabilmesi için tasarlanmıştır. İhtiyaç duyulan zamanlarda misafirlere park içinde kullanmak üzere verilebilecek tekerlekli sandalyeler de KidZania İstanbul'da mevcut. 
 • Aktivite yaş ve boy bilgilendirme tablosuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.
 • Çeklerin ve KidZos'ların kaybedilmesi durumunda yenileme ya da iade yapılamaz.
 • KidZos ödeme ve tahsilat miktarları aktivite alanlarına göre farklılık gösterebilir.
 • Tesis Gişelerinden, Aktivite Rezervasyon Belgesindeki Bilet Bilgisi altında yer alan kodları gösterdiğinizde, aktivite biletinizi talep edebilirsiniz.
 • Çocuk Yemek Menüsü - Pide Menü, 3 adet Superfresh 2 adet kıymalı 1 adet peynirli mini pide ve kutu meyve suyu içeriğinden oluşmaktadır.
 • Yemek menülü biletlerde park gişesinden alınacak yemek kuponları ile park içerisindeki EAT&GO noktasından menüler teslim alınmaktadır.
 • Parkbileti.com sitesinden satın aldığınız indirimli biletlerde, Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer alan İade ve İptal Şartları geçerlidir.

 

Meksika’nın başkenti Mexico City’de hikayesine başlayan Çocuklar Ülkesi KidZania, tüm çocukların eğlenirken öğrenebilecekleri bir dünyası olması amacıyla kuruldu. 1999 yılında ilk kez Santa Fe bölgesinde açılan KidZania, bugün 22 ülke ve 29 şehirde faaliyet gösteriyor.

KidZania İstanbul ise 8.000 m2’lik alanıyla dünya KidZania’larının 16'ncısı olarak 2014 yılından beri Akasya’da 1-14 yaş arasındaki tüm çocuklara hizmet veriyor. Türkiye’nin en iyi markaları çocuklar tarafından yönetilen bu şehre gerçeklik katıyor. Bankası, hastanesi, süpermarketi, laboratuvarı, tiyatrosu, üniversitesi, itfaiyesi, deprem simülasyon merkezi, stadyumu, sokakları, fabrikaları ve meydanı ile 67 farklı aktivite alanına sahip gerçek bir şehir olan KidZania İstanbul’da çocuklar 120’den fazla mesleği deneyimleyebiliyor. Tüm aktivitelerin Davranış Bilimleri Enstitüsü tarafından onaylandığı KidZania’da aktivite içerikleri çocukların yaşlarına, ilgi alanlarına ve becerilerine göre pedagoglar, oyun uzmanları ve eğitmenlerin yönlendirmeleriyle hazırlanıyor.

?

Akasya Alışveriş Merkezi Ankara Devlet Yolu Haydarpaşa 4.Km Çeçen Sk. Acıbadem Üsküdar İstanbul

Hijyen Tedbirleri

El Dezenfektanı
Dezenfekte edilmiş

Özellikler

Ekipmanlar
Uçuş Simülasyonu
Gruplara Uygun
Çocuklara Uygun
Eğlenceli Eğitim
Çocuk Oyunları
Meslekler
Atölyeler
Aile için uygun
Eğlence Parkı Bileti
Kampanyalı Fiyat
Ailecek Tema Park
Boy/Cm
Tırmanma Duvarı
Müşteri Hizmetleri
İp Parkurları
Karaoke
Tiyatro
Uçuş Simülasyonu
Engelli Dostu
Selfie Alanları
Eğitim
AVM

Frankenstein Korku Evi

Kadıköy 'de 3 Katlı Korku Evi 3 Kat Eğlence

1,100.00 TRY
1,040.00 TRY

Selimpaşa Premier Vista Hotel Havuz

Silivri'de Günübirlik Havuz Keyfi İndirimli

230.00 TRY
189.00 TRY

Madame Tussauds İstanbul Balmumu Müzesi

Erken Al, %20 İndirimli Bileti Kaçırma

485.00 TRY
388.00 TRY

Tiyatronet

Dilediğin Zaman, Dilediğin Yerde Tiyatro Seninle!

69.80 TRY
34.90 TRY

MaxFun Eğlence Merkezi Kartepe

Zipline, ATV, UTV Safari, Macera Park ve TersEV

300.00 TRY
250.00 TRY

Sakarya Serdivan Yamaç Paraşütü

Masmavi gökyüzünde özgürce uçma keyfi

2,000.00 TRY
1,750.00 TRY