Menü

Ters Ev Metrocity AVM

Tepetaklak, sıra dışı bir şölen

Ters Ev Konsepti ile Sıra Dışı bir Görsel Deneyime Hazırlanın!

  • Upside Down House konsepti ile uyarlanan ters ev tasarımları, son zamanlarda eğlence etkinliği olarak öne çıkıyor.
  • Hiçbir eşyanın kafanıza düşmesinden korkmayın bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Bütün testler yapılmıştır alacağınız hiçbir risk yok.
  • Fotoğraf çekmek için adeta bir cennettir Ters Ev. Bakalım bir fotoğraf çekip de ters çevirip paylaşmadan durabilecek misiniz? Aslına bakarsanız Ters Ev’de hareketli hiçbir şey yok. İlginç geliyor düşününce bunca insan neden sıradan durağan bir eve akın akın girip de doluca fotoğraf çekiyorlar?
  • Farklı olmaya inanıyoruz, sıradan şeyleri ilginç görmeye. Eğlenceli olmaya inanıyoruz. Ters Ev’e geldiğinizde masaya dokunmaya çalışmanızı istiyoruz. En gerçekçilikten uzak ilginç düşüncelere kapılmanızı istiyoruz, tabii ki ters bir perspektiften. Böyle alışılmadık bir şey neden eğlenceli bir aile gezisi ve alt-üst olmuş bir deneyim olmasın? 

Ters Ev Konsepti ile alt üst, tepetaklak, baş aşağı olmak nedir?
Kelime anlamı ile illüzyon, gerçekliğin görsel anlamda çarpıtılarak gerçek üstü imajların ve deneyimlerin tasarlanması olarak tanımlanan bir kavramdır. Özellikle sihirbazlar tarafından sıklıkla tercih edilen ve başarı ile uygulanan bu kavram, kişilerin algılamak için gerçekliklerin yaratılmasına olanak verir. İllüzyon müzesi de kişilerin gerçeklik algılarının manipüle edilerek onlara görsel açıdan heyecan duyacakları deneyimler yaşatmayı hedefleyen bir konsept olarak tanımlanabilir.  Eşyaların ters olarak kullanıldığı bu evlerde tüm tasarımsal etkenler baş aşağı gelecek şekilde düşünülmüştür. Bu sayede ters evlerde ilk defa girenler için algıları zorlayan bir görselliğin söz konusu olduğunu söylemek doğru olacaktır. Özellikle upside down house ve ters ev konseptleri bahsi geçen gerçeküstü görselliğin ve atmosferin deneyimlenmesi için en ideal konumlardan biri olarak öne çıkar. Bu bağlamda, İstanbul Metrocity Ters ev gibi yeni nesil eğlence merkezlerinin eğlence kültürünü çeşitlendirmek isteyen kullanıcılara hitap eden seçenekler sunduğunu söylemek doğru olacaktır.
 

?

  • Ters Ev Metrocity'e Giriş

Her gün 10:00 - 20:00 saatleri arasında 230 m2 alandan oluşan Ters Ev Metrocity ziyaretçilerine açıktır.

İstanbul'un dört bir yanından binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Ters Ev Metrocity, gerek ambiyansı gerekse sıra dışılığa odaklanan gerçek üstü tasarımı ile ziyaretçilerine unutamayacakları bir görsel deneyim yaşatmaktadır. Siz de bu sıra dışı deneyimin bir parçası olmak istiyorsanız Metrocity Ters Ev’i indirimli biletlerimizden satın alarak ziyaret edebilirsiniz.

  • İndirimli Biletlerin son kullanım tarihi 31.12.2023
  • 0-3 Yaş ücretsizdir.
  • Tesis Gişelerinden, Aktivite Rezervasyon numaranızı gösterdiğinizde, aktivite biletinizi ve satış fişinizi talep edebilirsiniz.
  • Parkbileti.com sitesinden satın aldığınız indirimli biletlerde, Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer alan İade ve İptal Şartları geçerlidir.

 

Ters Ev Konsepti ile Sıra Dışı bir Görsel Deneyime Hazırlanın!
Upside Down House konsepti ile uyarlanan ters ev tasarımları, son zamanlarda ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamış bir eğlence etkinliği olarak öne çıkıyor. Yeni nesil eğlence anlayışı olarak lanse edilen tersevler özellikle okul gezileri, fotoğraf çekimi ve illüzyon etkinliği gibi aktiviteler amacıyla da kullanılıyor. Sıra dışı bir görsellik deneyimi vaat eden Ters Ev Metrocity konsepti her yaştan ziyaretçi kabul etmektedir. Özellikle yakın zamanda İstanbul'da kapılarını ziyaretçilerine açan Ters Ev Metrocity şehrin dört bir yanından gelenlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Rengagarenk Ters Ev konsepti Metrocity AVM Yemek Katında (-2. Kat) meraklı ziyaretçilerini bekliyor. 

?

Beşiktaş Levent, Büyükdere Cd. No:171

Hijyen Tedbirleri

El Dezenfektanı
Dezenfekte edilmiş

Özellikler

Aile için uygun
Kampanyalı Fiyat
Ailecek Oyun Alanı
Çiftlere Uygun
Gruplara Uygun
Çocuklara Uygun
Selfie Alanları
Müze
Ters Ev
Ailecek Gezi
Son Günler
Hızlı Geçiş
İllüzyonlar

Tiyatronet

Dilediğin Zaman, Dilediğin Yerde Tiyatro Seninle!

69.80 TRY
34.90 TRY

Dumadum Oyun Parkı

Çocuk Eğlence Merkezinde 90 dakikalık Aktivite

290.00 TRY
260.00 TRY

Funtastic Aquariums İzmir

Dünya denizlerinin büyülü atmosferinde eğlence

179.00 TRY
175.00 TRY

Aslan Park ViaPort Marina

Vahşi doğanın yırtıcı aktörleri ile buluşun

249.00 TRY
211.65 TRY

ViaSea Akvaryum Timsah Park ViaPort Marina

En uzun cam tünelde Köpek Balıkları ile tanışın

249.00 TRY
211.65 TRY

Extreme İstanbul Macera Parkı

Macera 45TL'den başlıyor, geç kalma!

70.00 TRY
60.00 TRY