Menü

Museum of Motivation İnteraktif Serüven Watergarden

Haftanın her günü geçerli indirimli biletler
TÜRKİYE’NİN İLK İNTERAKTİF SERÜVENİ MUSEUM OF MOTIVATION, WATERGARDEN İSTANBUL’DA!
Haftanın her günü geçerli indirimli biletlerinizi hemen alın, avantajı kaçırmayın.


Şimdi hayata yeniden motive olarak ‘’Merhaba!’’ deme zamanı. "Museum of Motivation" ile Türkiye'nin ilk motivasyon müzesi hayata geçiyor. Motivasyon Müzesi tekrar hayal kurabilmek, içindeki yaratıcı çocuğu ortaya çıkartmak, cesaretini toplamak, akıl oyunları ile hiçbir şeyin görüldüğü gibi olmadığını öğrenmek ve tabii ki yüzlerce farklı sosyal medya fotoğrafına sahip olmak isteyen ziyaretçilerini bekliyor.

Teknolojiyi, hayalleri ve tasarımı motivasyon konsepti ile birleştiren Museum of Motivation, ziyaretçilerini daha önce hiç deneyimlemedikleri bir serüvene çıkartıyor.

Tramvaya binip, bir anda kendinizi hayal odasında bulutların üzerinde bulacak, zaman tüneli ile çocukluğunuzun unutulmaz hatıralarına yolculuk yapacaksınız. 350.000 adet toptan oluşan ve renk değiştiren top havuzunda yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayacak. İlham ormanın içinde kendinizi bularak akıl oyunları ile hiçbir şeyin görüldüğü gibi olmadığını ve bir illüzyon olduğunu deneyimleyeceksiniz. Tüm bu hikayenin sonunda Instagram hesabınız için yüzlerce fotoğrafa sahip olacaksınız. Daha önce hiç yaşamadığınız bu deneyimin sonunda Museum of Motivation’dan çıkarken hayatla ilgili gerçek motivasyon kaynağınızı bulmuş olacaksınız!

 

 

?

 • Giriş Bileti

Watergarden Ataşehir'de teknolojiyi, hayalleri ve tasarımı motivasyon konsepti ile birleştiren Museum of Motivation, ziyaretçilerini daha önce hiç deneyimlemedikleri bir serüvene çıkartıyor.

 

 • Museum of Motivation, Pazartesi 13:00 - 21:00, diğer günler 12:00 - 21:00 saatleri arasında açıktır. 21:00 itibarı ile kapanacaktır. Son ziyaretçi girişi 20:00’da yapılmalıdır.
 • İndirimli Biletlerin son kullanım tarihi 31.12.2022’dir. 
 • Tesis Gişelerinden, Aktivite Rezervasyon numaranızı gösterdiğinizde, aktivite biletinizi ve satış fişinizi talep edebilirsiniz.
 • Parkbileti.com sitesinden satın aldığınız indirimli biletlerde, Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer alan İade ve İptal Şartları geçerlidir.
 • İndirimli fiyatlar ve kampanyalar sadece parkbileti.com online bilet alımlarında geçerlidir. Tesis gişesinde bireysel kapı giriş fiyatları uygulanmaktadır.
 • Giriş Bilet fiyatlarında yapılan indirimler ve kampanyalar birleştirilemez.
 • 0 – 3 yaş arası giriş ücretsizdir.
 • İndirimli biletler; 4-18 yaş arası çocuklar, öğrenciler ve 65 yaş üstü için geçerlidir. İndirimli biletler için kimlik ibrazı mecburidir.
 • Aile Bileti; 2 yetişkin, 2 çocuk veya 1 yetişkin, 3 çocuk için geçerlidir ve sadece bir giriş hakkı sağlamaktadır.
 • Museum of Motivation, sergi alanı dahilinde kaydedilen fotoğrafları, videoları ve ses kayıtlarını bedelsiz kullanma hakkına sahiptir.
 • Museum of Motivation, ziyaretçilerin çalınan ve kaybolan eşyalarından sorumlu değildir.

Museum of Motivation 1600m² alanında interaktif serüvenin yanı sıra kendi gibi motive eden özel tasarım mağazası Moti, gurme lezzetleri ve sıra dışı sunumları ile bir acayip restoranı Waga Mundos, sıradanlaşmış otel ve etkinlik alanlarından sıkılan kurumsal markalar için renk değiştiren dev bir top havuzundan oluşan motivasyon sahnesi ile daha önce gördüğünüz hiçbir etkinlik alanına benzemiyor. 

Türkiye’nin ilk interaktif serüveni Motivasyon Müzesi Watergarden’da seni bekliyor. Çocukluğunuzun unutulmaz hatıralarını yaşarken eğlenecek, sanal gerçeklik ile kendinizi bulutların üstündeymiş gibi hissedeceksiniz. Tüm sağlık önlemlerinin alındığı Motivasyon Müzesi’nde sınırlı sayıda misafiri farklı zaman dilimlerinde gruplar halinde ağırlayarak ve her grup sonrasında tam bir dezenfekte işlemi gerçekleştirerek güvenli bir sergi deneyimi sunuyor.

?

Watergarden AVM Barbaros Mah. Ataşehir/İstanbul

Covid-19 Tedbirleri

Dezenfekte edilmiş

Özellikler

Aile için uygun
Kampanyalı Fiyat
Çiftlere Uygun
Gruplara Uygun
Çocuklara Uygun
Selfie Alanları
İllüzyonlar
Müze
Zıplama Alanları

Watergarden Zippline ve Macera Parkurları

Her yaşa uygun macera burada

150.00 TRY
140.00 TRY

Extrempark Bursa

Gün Boyu Eğlence ve Adrenalin

20.00 TRY

WOX İllüzyon ve Oyuncak Müzesi %50 İndirimli Hediyeli Biletler

Benzersiz bir deneyim ve unutulmaz anılar

220.00 TRY
130.00 TRY

FYZoo Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı

Bir gün boyunca hayvanat bahçesini istediğiniz gibi gezebilirsiniz.

229.90 TRY
219.90 TRY

Galaxia Game Park

Kapalı Temalı Eğlence Merkezi

50.00 TRY
35.00 TRY

Aslan Park ViaPort Marina

Vahşi doğanın yırtıcı aktörleri ile buluşun

338.00 TRY
189.00 TRY