Menü

Corn Maze İstanbul Bahçe

Şehirden kaçış, Doğaya dönüş için en iyi seçim.

Avrupa’nın en büyük tarım-turizm alanı Corn Maze Bahçe ve Corn Maze İstanbul sizleri bekliyor. 

30 yıla yakın süredir boş kalan 100 dönüme yakın bir alanın tarım, turizm, eğlence ve yaşam dolu bir etkinlik alanına dönüşmesine sahit olun. Çocukların marketlerde gördükleri sebze meyvelerin nasıl yetiştiğini öğrenebilecekleri, dalından kopardıkları taze sebze ve meyveleri tadabilecekleri ve onlar devasa eğlence parkurlarında eğlenirken; iş hayatının stresinden bunalan ebeveynlerinin doğa ile baş başa kalabilecekleri bu muhteşem eğlence dünyasına davetlisiniz!

Corn Maze İstanbul aynı zamanda Türkiye'de bir ilk olan ve Avrupa'nın en büyük mısır labirenti olma unvanını taşıyor. Etkinlik yalnızca mısır labirenti ile sınırlı kalmıyor. Bir panayır tadında ziyaretçilerini balkabağı tarlasından ayçiçeği tarlasına, korku labirentinden kamp alanına, macera parkurlarından yeme-içme alanlarına kadar çok kapsamlı ve açık hava sinemasını ile müzik aktivitelerini içeren oldukça eğlenceli bir İstanbul aktivitesi.

 • Çocukların; salatalık, domates, ayçiçeği, balkabağı, çilek, biber, marul, kavun, karpuz, kivi, böğürtlen, üzüm gibi meyve ve sebzelerin nasıl yetiştiğini bizzat yerinde görüp deneyimleyip toprak ile buluşacakları Corn Maze Bahçe konsepti
 • Survivor parkurları, saman-yolu, bowling, dev jenga, trambolin, çivi futbolu, tırmanma duvarı gibi birçok aktivitenin bulunduğu oyun ve eğlence alanları
 • Yetişkinler için air soft atış alanı, ATV safari, mantar safari, detoks yolu gibi özel etkinlikler
 • Sezon içinde farklı zamanlarda düzenlenecek konser, dans festivalleri, hasat şenliği, dolunay partileri ekinlikleri
 • Kaybolmanın en eğlenceli hali olan devasa Mısır Labirenti (Mısırlar büyüyor, Temmuz'dan itibaren sizlerle)
 • Ayçiçeği tarlasında ve etkinlik alanının birçok yerinde bulunan harika fotoğraf çekilme alanları
 • Keçi, koyun, ördek, kaz ve at gibi çiftlik hayvanlarının bulunduğu mini bir hayvanat bahçesi
 • Çocuklara ve yetişkinlere yönelik çok çeşitli workshoplar

 

40 dönüm içinde 2 etaptan oluşan Mısır Labirenti. (Mısırlar büyüyor, Temmuz'dan itibaren sizlerle)
Her bir etap çok fazla yol karıştırma olmaz ise 25dk-40 dk arasında tamamlanabiliyor. Bu tamamen kişinin kendi performansına bağlıdır. Ayrıca ilk parkurdan sonra mısır tarlasının tamamını görebileceğiniz yüksek bir köprüye ulaşıyorsunuz. Burada ve ve labirentin içinde fotoğraf çekmek de süreyi uzatabiliyor.

4.5 Dönümlük Ayçiçeği Tarlası
Son dönemlerde oldukça moda olan ayçiçekleri ile fotoğraf çekme alanını uzak yerlere gitmeden, dekoratif salıncakta harika fotoğraflarla anı toplayabilir yine ayçiçeği tarlasının içinde özel olarak hazırlanmış fotoğraf çekme alanından yararlanabilirler.

2.5 Dönümlük Turuncu Balkabağı Tarlası
Türkiye’de turuncu renkte bal kabağı üreticiliği hemen hemen yok denecek kadar az. Ama geniş kitleler turuncu balkabağı hasatı öncesi turuncu kıyafetlerini giyerek fotoğraf çekmeye ve ailecek vakit geçirmeyi bir gelenek halinde görüyorlar.

Saman Bowling
Saman balyalarından oluşan üç adet parkurda ahşap top ve labutlarla kazanmanın heyecanını yaşamak sizin elinizde.

Saman Bisiklet Parkuru
3-7 yaş grubuna uygun parkurda saman balyalarından oluşturulmuş yolda 3 tekerlekli bisikletlerle doğal bir ortamda bisiklet kullanma mutluluğunu yaşayabilirler. Anne babalar ise parkur dışından çay kahvelerini yudumlayarak minikleri izleyebilir.

Müzik Sahnesi
Gün boyu sahneden keyifli müzikler sizi bekliyor.

XOX Oyunu
Aşağı yukarı herkesin bildiği XOX bir diğer adı ile SOS oyunu da sizi üç adet masada bekliyor. XOX harfleri de etkinlik alanının ortamına uygun ahşap şeklinde.

Halka Atma Oyunu
Üzerinde 1-5 kadar skorlar olan sabit bir zemine bağlı ahşap sopalara belli bir mesafeden halka atarak puan toplama oyunu. Kim daha fazla puan toplarsa kazanan da o tabii ki. Tek seferde 5 halkayı da 5 puanlık atış yapan olursa da soğuk içeceği hediye!!

Çivili Futbol
80'ler kuşağının yakından tanıdığı bozuk para ile oynanan oyunu etkinlik alanında görenler hemen bir çocukluk dönemi anısını anlatarak başlıyor! Sonrasında genelde babalar çocuklarını karşısına rakip alarak, kendi çocukluk oyununu oynamanın keyfini ve çocuğuna bu oyunu öğretebilmenin mutluluğunu yaşıyorlar.

Özenle hazırlanmış fotoğraf çekme alanları
Alanın pek çok yerinde sizlere fotoğraflarınızda eşlik edecek sevimli korkuluklar mevcut. Korkuluklar haricinde de sadece fotoğraf alanı olarak belirlenen alanları keşfetmek sizin elinizde. Bol şanslar.

Trambolin
Çocukların en çok sevdiği şey olsa gerek, hoplamak zıplamak ama yetişkinler de bundan oldukça keyif alıyor. İşte tam bunun için 6 bölümlü trambolin alanı ücretsiz sizlerle!

Dev Jenga
Büyük kitlelere ulaşan oldukça zevkli masa oyunu jenga dev bir şekilde alanda bulunuyor. Aileler ve arkadaş grupları bu oyundan oldukça keyif alacak!

Hayride (isteğe bağlı etkinlik)
Hiç traktöre bindiniz mi? Yada arkasındaki römorkla seyahat ettiniz mi? Sizlere tüm alanı gezdirecek traktör, oturma yerleri saman balyaları ile hazırlanmış römorkuyla huzurlarınızda. Ayrıca tur boyunca da keyifli şarkılar sizlere eşlik ediyor olacak. Şarkılara alkışlarla tempo tutmak çok keyifli olacak !

At Turu (isteğe bağlı etkinlik)
Profesyonel eğitmenler ile birlikte at binme tecrübesi yaşayabilir ve eğitim alabilirsiniz. Oldukça uysal atlar, sizleri keyifli vakit geçirmek için bekliyorlar.

ATV Safari (isteğe bağlı etkinlik)
Rehber eşliğinde yapılan bu etkinlik heyecan yaşamak isteyenler için birebir. Safari için etkinlik alanından çıkılıyor ve 60dk’lık bir yolculuk sizleri bekliyor. Tabii ki önce emniyet!

?

 • Corn Maze Bahçe Erişim
 • Etkinlik Alanındaki Oyunlara Erişim
 • Mini Hayvanat Bahçesi

?

 • Kamp Alanı Erişimi
 • Hayride Turu
 • ATV Safari Turu
 • Diğer Özel Etkinlikler
 • Kampanyalı Biletlerin geçerlilik dönemi: 2 - 31 TEMMUZ.
 • Corn Maze Bahçe ziyareti 10:00-19:00 saatleri arasındadır.
 • Tesis Gişelerinden, Aktivite Rezervasyon belgenizi gösterdiğinizde, aktivite biletinizi talep edebilirsiniz.
 • Parkbileti.com sitesinden satın aldığınız indirimli biletlerde, Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer alan İade ve İptal Şartları geçerlidir.
 • İndirimli fiyatlar ve kampanyalar parkbileti.com online bilet alımlarında geçerlidir. Tesis gişesinde bireysel kapı giriş fiyatları uygulanmaktadır.
 • Giriş Bilet fiyatlarında yapılan indirimler ve kampanyalar birleştirilemez.
 • Hayride turu kişi başı 25 TL'dir.
 • ATV turu ve Hayride biletleri Corn Maze İstanbul etkinlik alanından temin edilebilir.
 • 0 - 3 Yaş ücretsizdir.
 • İndirimli kategorilerden alınan biletler için girişte ilgili kart/belge kontrolü yapılmaktadır.
 • Misafirler mevsim şartlarına göre tedarikli gelmelidir. Güneşli havalarda şapka ve güneş kremi; yağışlı havalarda çizme, yağmurluk ve yedek kıyafetler getirmeleri tavsiye olunur.

 

 

Özellikle Kuzey Amerika ülkelerinde oldukça rağbet gören, tarım ve turizmi kavuşturan Corn Maze İstanbul, bir mısır tarlasında, ziyaretçileri için özenle hazırlanmış, çıkmazları olan ve tüm yaş gruplarına hitabeden oldukça eğlenceli bir aktivitedir.

Etkinlik yalnızca mısır labirenti ile sınırlı kalmayıp, bir panayır tadında ziyaretçilerini balkabağı tarlasından ayçiçeği tarlasına, korku labirentinden kamp alanına, macera parkurlarından yeme-içme alanlarına kadar çok kapsamlı ve açık hava sinemasını ile müzik aktivitelerini kapsayan oldukça eğlenceli bir İstanbul aktivitesi.

Corn Maze İstanbul, Türkiye'de bir ilk ve Avrupa'nın en büyük mısır labirenti olma unvanını taşıyor.

?

Ağva, Göçe Köyü, Şile/İstanbul

Özellikler

ATV Safari
Aile için uygun
Ailecek Oyun Alanı
Çiftlere Uygun
Engelli Dostu
Gruplara Uygun
Çocuklara Uygun
Selfie Alanları
24 saat önceden iptal
Kamp Yeri
Ailecek Piknik
Labirent
At Binme
Mesire Alanı
Kamp Faaliyetleri
Evcil hayvan dostu
Bowling
Kampanyalı Fiyat
Ailecek Gezi
Ailecek Hayvanat Bahçesi
Çocuk Oyunları
Trambolin Zıplama
Sağlıklı Besinler
Atölyeler
Tırmanma Duvarı

Covid-19 Tedbirleri

Mesafe Kuralı
El Dezenfektanı
Yüz Maskesi
Ateş Ölçümü

Watergarden Zippline ve Macera Parkurları

Her yaşa uygun macera burada

40.00 TRY
35.00 TRY

Forest Kemerburgaz Doğa ve Macera Parkı

Gün boyu ailecek ormanda eğlence ve macera

59.00 TRY
53.10 TRY

AtlıTur Gezinti ve Binicilik Eğitimi

Sahilde, ormanda at ile gezintiler

160.00 TRY
80.00 TRY

Tuzla Marina Aquapark Waterland

İstanbul’da Yazın Eğlencesi Marina Aquapark

199.00 TRY
179.00 TRY

Macera Köyü Eğlence ve Macera Parkı

Açık hava macera aktivite merkezi

145.00 TRY
120.00 TRY

Aden Çocuk Köyü

Çocukların keşfedip öğrenebileceği eğlenceli oyunlar

20.00 TRY